Krótka książka o miłości

Może Ci się również spodoba

6 komentarzy

 1. Patryk K. pisze:

  Ciekawy pomysł na książkę :D. A co do superbohaterów, to po części zgadzam się z autorką książki. Ostatnio filmów tego typu wychodzi na tyle dużo, że zaczynają tracić oryginalność i po prostu nudzić :/. Tylko niektóre pozostają na tyle interesujące, by rzeczywiście zaangażować się w nie jako widz. 😉

  • Wojciech Lewandowski pisze:

   Rzeczywiście, filmów superbohaterskich jest ostatnio bardzo dużo, a wiele z nich zostanie zapomnianych. Najbardziej przeszkadzał mi styl tej uwagi. Może naukowiec ze mnie wychodzi, ale oczekiwałbym bardziej otwartego podejścia do tych filmów, a nie szybkiego ucinania perspektyw tego rodzaju opowieści. Dajmy szansę Batmanowi :).

 2. Ciekawy pomysł, może znalazłabym jakiś ciekawy tytuł dla siebie z filmów które poleca. Co do filmów i superbohaterów to myślę, ze faktycznie dużo zmienia się w tej kategorii, ale przede wszystkim w serialach, patrz. Jessica Jones.

 3. Emilia pisze:

  Uwielbiam program prowadzany przez Korwin- Piotrowską właśnie o filmach, który był dawno temu na tvn style. „W kinie czy na kanapie” chyba taki nosił tytuł. W każdym razie opowiadała tam mnóstwo historyjek dotyczących różnych filmów, które czasem nadawały nowych treści w przekazie i to było super. Cieszę się, że postanowiła napisać coś takiego w kształcie książki bo to będzie z pewnością ciekawa pozycja.

 4. Ciekawy pomysł, ale niestety nie przepadam za tą Panią 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.